My Lands

My Lands

My Lands, çevrimiçi tarayıcı oyunları içerisinde kazandığınız puanları realite paraya çevirebileceğiniz ilk ve bir Türkiye Türkçesi lisan destekli izlem oyundur.Tarayıcı tabanlı olduğu gayeli herhangi bir dosya yüklemenize lüzum kalmadan kısaltarak bir üyelik formundan bir bir sonra kolaylıkla oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyundan akçe çekmek gayeli 3 atılım yapmanız gerekiyor:
bir. Oyunda kayıtlı olun
2. Oyun oynayın (Canavarların yaşadıkları Harabede soygunculuk yapmakla Tarla İnci kazanın, Tarla İnci çıkaran Tuzlu Gölleri fethedin, açıkça artırmada teklifleri kazanın)
3. Oyundan akçe çekin.

Oyunun başlangıcında Krallığınızın Başkenti olan bir şehriniz var. Şehrinizde Orta Binası, Girişi saklı surlar ve oyuna görünmek için yeteri kadar miktarda kaynak bulunmaktadır. Şehirdeki yararsız slotlarda farklı mimari inşa edebilirsiniz. İlk bir önce üretme yapılarını kuracaksınız. Yapıyı yapmak için yararsız slotun hakkında basın, açılan pencerede ‘Üretme yapıları’ tuşuna tıklayıp inşa edilecek yapıyı seçin.Şehrinizi geliştirin, sınırlarını genişletin, yepyeni yapıları inşa edin, şehrinizin haricinde yepyeni köy yeri ile kasabaları kurun! Müdafaa ve saldırı için garnizonda yerleşen ve şehrinizi destekleyen askeri üniteleri yetiştirin. Kişi misyonlar için sömürgeci ( muhacir ), araştırmacı, ajan , falcı, tacir buna benzer özel karakterleri yetiştirin.

My Lands Hemen Oyna http://blog.fatihmurat.net/konu/my-lands-tarayici-oyunu/

Reklamlar

  1. Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: