Türkçe Rising Cities Oyna

Rising Cities, size kendi şehrinizi planlama, yapma ve geliştirme imkanı veren Türkçe dil desteğine sahip indirmeden tarayıcı üzerinde oynayabileceğiniz online oyundur.

PLANLA, İNŞA ET, ŞEHRİNİ BÜYÜT!

Rising Cities: Ücretsiz şehir planlama ve strateji oyunu

Tarayıcın için yeni ücretsiz oyun Rising Cities güç, ekonomi, strateji ve kentsel gelişime odaklanıyor. Rising Cities’de şehrini kur ve onu bir metropole dönüştür! Tamamen bedava!

Rising Cities: En iyi belediye başkanı ol
Rising Cities’de altına hücum zihniyeti! Herkes bu yeni ücretsiz oyununun pastasından pay almak ve kendi hareketli metropolünü kurmak istiyor! Ücretsiz oyun Rising Cities, stratejist ve müdür olarak kendini kanıtlaman için sana eşsiz bir fırsat veriyor.

Strateji ve planlama
Ücretsiz oyun Rising Cities’de zirveye giden yol uzun ve taşlı! Sadece doğru taktik, iyi kaynak yönetimi ve vatandaşların memnuniyeti sayesinde Rising Cities’de başarılı olabilirsin!

Rising Cities sakinleri için konutlar inşa et, kira topla ve endüstriye, enerji santrallerine, altyapıya ve başka gerekli binalara yatırım yap.

Ticaret ve endüstri
Ücretsiz oyundaki metropolünün gerçek bir şehir gibi çok kaynağa ve enerjiye ihtiyacı var. Rising Cities’de krize dayanıklı bir endüstri kurup çok çeşitli endüstri malları üret. Onları metropolünü geliştirmek için kullan veya pazar yerinde diğer ücretsiz oyun oyuncularıyla ticari ilişkiler kur.

Denge çok önemli
Rising Cities’de vatandaşlarının istekleri ve ücretsiz oyundaki şehrinin gereksinimleri arasında iyi bir denge kur. Ücretsiz oyun Rising Cities’deki vatandaşlar beton dolu sıkıcı bir yerde yaşamak istemez. Rising Cities’de onların gereksinimlerine kulak ver ve böylece mutlu olmalarını sağla ve cebini doldur.

Rising Cities

Reklamlar

  1. Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: