Petro Coin kostüm

Battle for Graxia oyuncuların birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiği takım odaklı bir PVP oyunudur. Oyuncular savaşa kendi seçtikleri bir senaryo ile tek başlarına veya grupları ile beraber dahil olurlar. Karşılaşmaların daha adil ve dengeli olabilmesi için geliştirilmiş “matchmaker” (eşleştirme) sistemi oyuncuları otomatik olarak kendileriyle benzer beceri ve güç düzeyine sahip olan oyuncularla eşleştirir. Battle for Graxia, arzu eden oyunculara, kendilerinin özel olarak yarattığı oyunlarla savaşlara katılma seçeneğini de sunmaktadır.

Tamamlanan her oyun, oyunculara tecrübe puanı, seviye atlama şansı, disiplin ağacında yeni özellikler ve yeni eşya slotları gibi mükafatlar getirerek oyun tecrübelerini zenginleştirir.
Tamamen Ücretsiz

Battle for Graxia’yı indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir. Oyunculara sunulan ücretsiz birçok içerik yanında oyunu oynarken kazanabileceğiniz Prestij puanları (oyun içi parası) veya Türk lirası karşılığı sahip olabileceğiniz Petro Coin gibi Premium seçeneklerde oyunculara sunulmaktadır.
Petro Coin ve Prestij Puanları

Oyuncular Battle for Graxia dünyasındaki soluk kesen mücadelelerine devam ettikçe kazandıkları Prestij puanları ile yeni ölümsüzler ve çeşitli eserlere sahip olabilir yada Kristal ocağını kullanabilirler.

Prestij puanlarına daha çabuk sahip olmak isteyen oyunculara, TL karşılığı Petro Coin satın alabilme seçeneği sunulmaktadır. Petro Coin, yeni ölümsüzler satın almak ve eserler üretmek veya kristal ocağında kullanılabilir. En önemlisi de Prestij puanlarına oranla çok daha az puan gerektirir. Buna ilave olarak, Petro Coin kostüm satın almak için kullanabilecek tek para birimidir.
Ücretsiz İçerik

Hesap ilerlemesi ve kontrolü:
Ölümsüzlerinizi kullanarak kademe atlayın ve disiplin puanı, eşya slotu gibi ücretsiz özelliklere sahip olun.

Devamı

Reklamlar

  1. Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: